Šī vietne izmanto sīkdatnes lapas uzlabošanas, analīzes un reklāmas nolūkiem.
Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Aizvērt paziņojumu

LTV viesojās Rēzeknē.

Pēdējo dienu laikā LTV vairākārt viesojā Rēzeknē - 1. maijā Tautas Panorāma, bet vakar par to kā Latgales sirdī gatavojās pašvaldību vēlēšanām sižetu bija sagatavojis raidījums DeFacto. Paldies raidījuma veidotājiem, ka iepazīstinājāt ar mūsu apvienības, Rēzeknes "saraksta" aktīvisti un Zanes mūzikas skolas vadītāju Zani Vancāni. 

"Sižetu sērijā par pašvaldību vēlēšanām Latvijas lielākajās pilsētās šoreiz pievērsīsimies Rēzeknei. Tā ir viena no pašvaldībām, par kuru Saeima novadu reformas ietvaros, pieņēma politisku lēmumu pilsētu tomēr neapvienot ar apkārtējo novadu. Līdz ar to arī politiskās cīņas te notiek agrākajās administratīvajās robežās. Tiesa – partiju piedāvājums gan pamainījies un var redzēt, ka piedomāts arī par taktiku, cerot nomainīt varu pilsētā." Tā DeFacto.

DeFacto 2. maija sižets  

"Rēzeknē varu pēdējos trīs sasaukumus stabili saglabājusi Saskaņa. Uzmanību pēdējos četros gados pilsētas pašvaldība pievērsusi gan ar vērienīgiem projektiem, gan arī pretrunīgiem, un pat skandaloziem lēmumiem. Tautas Panorāma Rēzeknē pārliecinājās, ka iedzīvotāji pilsētas attīstības plānus ir pamanījuši. Nekādas vēsmas, kas liecinātu par iespējamo varas pārņemšanu Latgales pilsētā vismaz pagaidām nav jūtamas." Tā situāciju Rēzeknē komentē Tautas Panorāma.

 

Ja vēlaties vairāk uzzināt par apvienības un Iedzīvotājas Zanes aktivitātēm: 

seko Rēzeknes Iedzīvotājiem

un Zanei Vancānei.

APVIENĪBA IEDZĪVOTĀJI

Atpakaļ