Šī vietne izmanto sīkdatnes lapas uzlabošanas, analīzes un reklāmas nolūkiem.
Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Aizvērt paziņojumu

Vidzemes aktualitātes

Svinam Iedzīvotāju dienu!
Svinam Iedzīvotāju dienu!
30.05.2021 Kā svinēsim Iedzīvotāju dienu šo svētden, 30. maijā? Kā jau ziņojām, no 12iem līdz Panorāmai, še pat būs tiešraide, kurā parādīsim kā Iedzīvotāji svin savu dienu ne tikai Ogres novadā, bet arī Kurzemē, Sēlijā un Latgalē.
Iedzīvotājs Edgars Logins
Iedzīvotājs Edgars Logins
20.05.2021 Esmu pašvaldības deputāts jau divpadsmit gadus, ļoti labi saprotu, kā darbojas novadu, pilsētu un Valsts pārvalde, bet, kas svarīgākais - ka iedzīvotāju vajadzības un problēmas visā Latvijā ir vienādas, un ir pilnīgi skaidrs, ka labklājības pamats ir iedzīvotājam atvērta pašvaldība, vispusīgi informēts iedzīvotājs un zinoša, kultūrvēsturiski unikāla kopiena.
Namu pārvaldīšanai jāmainās
Namu pārvaldīšanai jāmainās
20.05.2021 Ēku stāvoklis pasliktinās, iedzīvotāju uzticība namu pārvaldniekiem mazinās, cenu konkurence starp pakalpojumu sniedzējiem iespējama vien uz kvalitātes rēķina, tiek manipulēts ar sabiedrisko domu, taču pats svarīgākais- finansējums namu atjaunošanai būs jāmeklē dzīvokļu īpašnieku maciņos. Vērtējot apsaimniekošanas nozarē notiekošo, nākas secināt, ka šobrīd valda savstarpējas uzticības trūkums starp pārvaldnieku un dzīvokļu īpašnieku, jo pietrūkst izpratnes par abu pušu pienākumu un atbildības apjomu.
Kādēļ musubalss.lv ir nepieciešama?
Kādēļ musubalss.lv ir nepieciešama?
18.05.2021 Mēs esam pieraduši pie notikumu kārtības, ka reizi četros gados ejam vēlēt, savu balsi atdodot vai nu par sev labi zināmu cilvēku no kaimiņmājas, vai principiāli kādu sev tīkamas partijas sarakstu, neiedziļinoties, ka pašvaldību līmenī partiju ideoloģijām sen ir zudusi jēga.
Ikšķile un Lielvārde 13. gadsimta sākumā
Ikšķile un Lielvārde 13. gadsimta sākumā
04.05.2021 12. un 13. gadsimta mijā sākās kristīgās ticības izplatīšana un krusta kari Baltijā. Vispirms šie notikumi skāra Daugavas lībiešu zemes, kurā atradās arī Ikšķile un Lielvārde. Kā zināms, 12. gadsimta beigās Ikšķilē sāka darboties katoļu sludinātājs Meinards, kurš kļuva par pirmo Livonijas bīskapu. 1184. gadā Ikšķilē tika uzcelta pirmā mūra baznīca Baltijā, nākamajā gadā arī mūra pils, no kuras daļa piederēja lībiešiem.
Priekšvēlēšanu izpārdošana Lielvārdē!
Priekšvēlēšanu izpārdošana Lielvārdē!
02.05.2021 Iedzīvotāji informē par lielisku piedāvājumu – PRIEKŠVĒLĒSANU IPĀRDOŠANA – līdz 5. maijam ir iespēja pieteikties 864m2 lielas un labas ēkas Lielvārdē, Lāčplēsī, izsolei – sākuma cena 46 600 EUR.
Labs piedāvājums - zāģējam skulptūras malkā!
Labs piedāvājums - zāģējam skulptūras malkā!
25.03.2021 Kad mākslinieku gatavotas skulptūras sazāģē malkā un nomaina pret krāsotām finiera olām.
No savējiem nebaidās, tos mīl un par tiem rūpējās!
No savējiem nebaidās, tos mīl un par tiem rūpējās!
04.03.2021 Tagad varam būt droši-Ogrē grupu dzīvokļi noteikti būs. Tie būs īpaši mājīgi, tur mūsējie dzīvos laimīgi. Tā būs psihoemocionāli dziedinoša vieta. No turienes plūdīs mīlestība, jo Dievs sevišķi mīl savus īpašos bērnus, mums tā nesanāk, bet mēs mācamies. Un daudzi tur gribēs viesoties, uzredzēšanos, jaunajos grupu dzīvokļos.
LABS SĀKUMS! LABS RAKUMS!
LABS SĀKUMS! LABS RAKUMS!
26.02.2021 Turpmākos 30 gadus - troksnis, vibrācija, putekļi un ūdens līmeņa pazemināšanās vairākus kilometrus no karjera - teritorijā no dzelzceļa Ikšķilē līdz Tīnūžu centram, no Zilajiem kalniem līdz Luņģu pļavām – lūk kāds ir GRANĀTU “pienesums”