Šī vietne izmanto sīkdatnes lapas uzlabošanas, analīzes un reklāmas nolūkiem.
Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Aizvērt paziņojumu

Kāpēc Zane piedalās Rēzeknes Domes vēlēšanās vēlēšanās?

Es piedalos šajās pašvaldību vēlēšanās, jo man ir redzējums Rēzeknes izaugsmei, kas nodrošinās iedzīvotāju labklājību, ekonomisko izaugsmi, pilsētas tēla spodrināšanu, konkurētspējīgas izglītības iegūšanu un kvalitatīvu medicīnas pakalpojumu nodrošinājumu.

Esmu gatava šim izaicinājumam. Man piemīt līdera dotības, kas nodrošina efektīvu procesu organizāciju. Līdzšinējā profesionālajā darbībā ir uzkrāta vadības un sadarbības pieredze, mani panākumi ir  atzinīgi novērtēti ne tikai Latvijā, bet arī ārpus tās robežām. Esmu radoša personība, kura spēj rast nestandarta risinājumu dažādām problēmām.

 
Redzi!

Nevienam vairs nav noslēpums, ka mūsu pilsēta ir lielāko parādnieku saraksta pirmajās pozīcijās. Rēzeknei ir milzīgi parādi, kuru atmaksai nav skaidra redzējuma. Mums ir lielas problēmas ar dzīvojamo fondu - renovēto ēku skaits, salīdzinoši ar citām pilsētām, ir ļoti zems. Ir likvidēta pašvaldības policija, kuru, saskaņā ar jauno pašvaldību likumu, nāksies atjaunot, faktiski, radīt no jauna. Rēzeknes slimnīcā katastrofāli trūkst speciālistu, iedzīvotājiem nākas tos meklēt tuvākajās pilsētās un privātās ārstniecības iestādēs. Nav normāli, ka nākas doties uz galvaspilsētu, lai saņemtu kvalitatīvu medicīnisko pakalpojumu. Pilsētā trūkst stāvlaukumu, ielu un pagalmu stāvoklis ir neapmierinošs, lai gan pirms katrām vēlēšanām tiek solīts, ka… Jūs jau labi zināt kas tiek solīts.Šie ir tikai daži piemēri veicamo, jeb precīzāk būtu teikt, nepaveikto darbu sarakstu varētu vēl turpināt, šeit tika pieminēti, manuprāt, vieni no nopietnākajiem trūkumiem.

Dari!

Nākamie četri gadi būs izaicinājumu pilni. Pandēmijas izraisītā globālā  krīze,  ES solītā “lielā nauda” un mūsu pašu Administratīvi teritoriālā reforma, sašķeltā Saeima un neizlēmīgā valdība – tas viss liecina, ka jaunajai Domei un pašvaldībai nāksies pieņemt nestandarta lēmumus, stabilizēt ekonomisko situāciju, salāgot sociālo atbalstu, mazinātu izdevumus, lietderīgi izmantotu pieejamos resursus. Būs īpaši nozīmīgs komandas darbs, jo, tikai kopīgiem spēkiem ar iedzīvotāju līdzdarbību un piesaistot nozaru speciālistus, būs iespēja pārvarēt grūtības un veikt uzlabojumus.

Sakārto!

Nav jēga šobrīd solīt tukšu – salabosim to ielu un to soliņu, katram pensionāram nopirksim krāsu televizoru, bet tajā skolas zālē iekārsim spoguļbumbu. Ir pienācis laiks mainīt domāšanu un attieksmi – personīgās ambīcijas jānoliek malā un jāsāk sadarboties, jābūt atbildīgiem par pieņemto lēmumu sekām. Beidzot ir jāsaprot, ka iedzīvotājs ir mūsu Rēzeknes saimnieks, mūsu Domes darba devējs, bet lai pašvaldība zinātu, ko tad īsti grib iedzīvotājs ir  jāveido dažādas iedzīvotāju un pašvaldības saziņas un diskusiju platformas, vienalga kur tās arī nebūtu  - internetā, krogā vai baznīcā. Deputātiem un izpildvarai ir jāzin ko vēlas iedzīvotāji, savukārt iedzīvotājiem jāzina ko lemj un plāno pašvaldība. Mans pienākums būs veidot “saieta” vietas un “nosēdināt” pie viena sarunu galda iedzīvotāju un deputātu.  

Mēs, APVIENĪBA IEDZĪVOTĀJI un es, Zane Vancāne esmu gatava konstruktīvai sadarbībai, sadarbībai ar tiem, kuri piekrīt, ka šobrīd trūkst pilnvērtīgas un patiesas informācijas apmaiņas starp iedzīvotāju un pašvaldību. Es sadarbošos ar tiem, kuri piekritīs cieņpilni uzklausīti iedzīvotāju viedokļus, patieso informāciju neslēps un  nesagrozīs, jo tikai tā var tikt sagatavoti dokumenti un realizēti projekti, respektējot iedzīvotāju vajadzības un mūsu Rēzeknes identitāti.

 

Atpakaļ