Šī vietne izmanto sīkdatnes lapas uzlabošanas, analīzes un reklāmas nolūkiem.
Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Aizvērt paziņojumu
APVIENĪBA IEDZĪVOTĀJI valde sasauc politiskās partijas atkārtotu pilnsapulci

APVIENĪBA IEDZĪVOTĀJI valde sasauc politiskās partijas atkārtotu pilnsapulci

04.04.2022 APVIENĪBA IEDZĪVOTĀJI atkārtota pilnsapulce notiks šī gada 19. aprīlī, plkst. 19.00, Ikšķilē, Daugavas pr. 27
APVIENĪBA IEDZĪVOTĀJI valde sasauc politiskās partijas pilnsapulci

APVIENĪBA IEDZĪVOTĀJI valde sasauc politiskās partijas pilnsapulci

16.03.2022 APVIENĪBA IEDZĪVOTĀJI pilnsapulce notiks šī gada 2. aprīlī, plkst. 12.00, Ikšķilē, Daugavas pr. 27
Svinam Iedzīvotāju dienu!

Svinam Iedzīvotāju dienu!

30.05.2021 Kā svinēsim Iedzīvotāju dienu šo svētden, 30. maijā? Kā jau ziņojām, no 12iem līdz Panorāmai, še pat būs tiešraide, kurā parādīsim kā Iedzīvotāji svin savu dienu ne tikai Ogres novadā, bet arī Kurzemē, Sēlijā un Latgalē.
Kas ir Zane Vancāne?

Kas ir Zane Vancāne?

29.05.2021 Zane ir Rēzeknes patriots, un uzskata, ka ikviena Rēzeknes iedzīvotāju labklājības pamats ir: • vispusīgi informēts iedzīvotājs; • zinoša, kultūrvēsturiski unikāla, ekonomiski pašpietiekama pilsēta; • Rēzekniešiem draudzīga, atvērta, mūsdienīga, uz sadarbību vērsta pašvaldība.
Iedzīvotājs Edgars Logins

Iedzīvotājs Edgars Logins

20.05.2021 Esmu pašvaldības deputāts jau divpadsmit gadus, ļoti labi saprotu, kā darbojas novadu, pilsētu un Valsts pārvalde, bet, kas svarīgākais - ka iedzīvotāju vajadzības un problēmas visā Latvijā ir vienādas, un ir pilnīgi skaidrs, ka labklājības pamats ir iedzīvotājam atvērta pašvaldība, vispusīgi informēts iedzīvotājs un zinoša, kultūrvēsturiski unikāla kopiena.
Iedzīvotājs Toms Andersons

Iedzīvotājs Toms Andersons

20.05.2021 Kandidēšana nav pašmērķis, bet gan vēlme rast iespēju pārstāvēt liepājniekus, būt viņu ruporam un tikt sadzirdētiem, virzot liepājnieku idejas un vēlmes tuvāk rezultātam. Vienmēr esmu uzskatījis, ka tieši komunikācija ir panākumu atslēga, lai tā būtu skałāka vai piezemētāka, bet tā joprojām paliek par tiltu starp pašvaldību un tās iedzīvotājiem.
Namu pārvaldīšanai jāmainās

Namu pārvaldīšanai jāmainās

20.05.2021 Ēku stāvoklis pasliktinās, iedzīvotāju uzticība namu pārvaldniekiem mazinās, cenu konkurence starp pakalpojumu sniedzējiem iespējama vien uz kvalitātes rēķina, tiek manipulēts ar sabiedrisko domu, taču pats svarīgākais- finansējums namu atjaunošanai būs jāmeklē dzīvokļu īpašnieku maciņos. Vērtējot apsaimniekošanas nozarē notiekošo, nākas secināt, ka šobrīd valda savstarpējas uzticības trūkums starp pārvaldnieku un dzīvokļu īpašnieku, jo pietrūkst izpratnes par abu pušu pienākumu un atbildības apjomu.
Iedzīvotāja Sandra Aigare

Iedzīvotāja Sandra Aigare

19.05.2021 20 gadi veltīti Rucavas tradicionālās kultūras mantojuma saglabāšanai, Rucavas tradicionālā kultūrtelpa ierakstīta Latvijas Nacionālajā NKM sarakstā, par ko piešķirta Mūža stipendija un Triju zvaigžņu ordenis. Šobrīd - Tradīciju nama “Zvanītāji” saimniece, Rucavas tradīciju kluba vadītāja
Kāpēc Zane piedalās Rēzeknes Domes vēlēšanās vēlēšanās?

Kāpēc Zane piedalās Rēzeknes Domes vēlēšanās vēlēšanās?

18.05.2021 Ir pienācis laiks mainīt domāšanu un attieksmi – personīgās ambīcijas jānoliek malā un jāsāk sadarboties, jābūt atbildīgiem par pieņemto lēmumu sekām. Beidzot ir jāsaprot, ka iedzīvotājs ir mūsu Rēzeknes saimnieks, mūsu Domes darba devējs.
Kādēļ musubalss.lv ir nepieciešama?

Kādēļ musubalss.lv ir nepieciešama?

18.05.2021 Mēs esam pieraduši pie notikumu kārtības, ka reizi četros gados ejam vēlēt, savu balsi atdodot vai nu par sev labi zināmu cilvēku no kaimiņmājas, vai principiāli kādu sev tīkamas partijas sarakstu, neiedziļinoties, ka pašvaldību līmenī partiju ideoloģijām sen ir zudusi jēga.
Ikšķile un Lielvārde 13. gadsimta sākumā

Ikšķile un Lielvārde 13. gadsimta sākumā

04.05.2021 12. un 13. gadsimta mijā sākās kristīgās ticības izplatīšana un krusta kari Baltijā. Vispirms šie notikumi skāra Daugavas lībiešu zemes, kurā atradās arī Ikšķile un Lielvārde. Kā zināms, 12. gadsimta beigās Ikšķilē sāka darboties katoļu sludinātājs Meinards, kurš kļuva par pirmo Livonijas bīskapu. 1184. gadā Ikšķilē tika uzcelta pirmā mūra baznīca Baltijā, nākamajā gadā arī mūra pils, no kuras daļa piederēja lībiešiem.
LTV viesojās Rēzeknē.

LTV viesojās Rēzeknē.

02.05.2021 Pēdējo dienu laikā LTV vairākārt viesojā Rēzeknē - 1. maijā Tautas Panorāma, bet vakar par to kā Latgales sirdī gatavojās pašvaldību vēlēšanām sižetu bija sagatavojis raidījums DeFacto. Paldies raidījuma veidotājiem, ka iepazīstinājāt ar mūsu apvienības, Rēzeknes "saraksta" aktīvisti un Zanes mūzikas skolas vadītāju Zani Vancāni. 
Priekšvēlēšanu izpārdošana Lielvārdē!

Priekšvēlēšanu izpārdošana Lielvārdē!

02.05.2021 Iedzīvotāji informē par lielisku piedāvājumu – PRIEKŠVĒLĒSANU IPĀRDOŠANA – līdz 5. maijam ir iespēja pieteikties 864m2 lielas un labas ēkas Lielvārdē, Lāčplēsī, izsolei – sākuma cena 46 600 EUR.
Dienvidkurzemē IEDZĪVOTĀJI nr.1

Dienvidkurzemē IEDZĪVOTĀJI nr.1

09.04.2021 Šodien, 9. aprīlī, Kurzemes vējam jo cītīgi palīdzot, Iedzīvotāji Dienvidkurzemes novada pašvaldību vēlēšanu sarakstam izlozēja Nr.1
Labs piedāvājums - zāģējam skulptūras malkā!

Labs piedāvājums - zāģējam skulptūras malkā!

25.03.2021 Kad mākslinieku gatavotas skulptūras sazāģē malkā un nomaina pret krāsotām finiera olām.
No savējiem nebaidās, tos mīl un par tiem rūpējās!

No savējiem nebaidās, tos mīl un par tiem rūpējās!

04.03.2021 Tagad varam būt droši-Ogrē grupu dzīvokļi noteikti būs. Tie būs īpaši mājīgi, tur mūsējie dzīvos laimīgi. Tā būs psihoemocionāli dziedinoša vieta. No turienes plūdīs mīlestība, jo Dievs sevišķi mīl savus īpašos bērnus, mums tā nesanāk, bet mēs mācamies. Un daudzi tur gribēs viesoties, uzredzēšanos, jaunajos grupu dzīvokļos.
LABS SĀKUMS! LABS RAKUMS!

LABS SĀKUMS! LABS RAKUMS!

26.02.2021 Turpmākos 30 gadus - troksnis, vibrācija, putekļi un ūdens līmeņa pazemināšanās vairākus kilometrus no karjera - teritorijā no dzelzceļa Ikšķilē līdz Tīnūžu centram, no Zilajiem kalniem līdz Luņģu pļavām – lūk kāds ir GRANĀTU “pienesums”

APVIENĪBAS IEDZĪVOTĀJI 2020. gada atkārtota pilnsapulce

28.11.2020 APVIENĪBA IEDZĪVOTĀJI Valde sasauc politiskās partijas atkārtotu pilnsapulci attālināti.

APVIENĪBAS IEDZĪVOTĀJI 2020. gada pilnsapulce

13.11.2020 APVIENĪBA IEDZĪVOTĀJI Valde sasauc politiskās partijas pilnsapulci attālināti.

APVIENĪBAS IEDZĪVOTĀJI 2019. gada pilnsapulce

08.11.2019 „APVIENĪBA IEDZĪVOTĀJI” Valde sasauc politiskās partijas pilnsapulci

”APVIENĪBA IEDZĪVOTĀJI” atkārtota pilnsapulce 2018

10.12.2018 Paziņojums par politiskās partijas ”APVIENĪBA IEDZĪVOTĀJI” atkārtotu pilnsapulci.

”APVIENĪBA IEDZĪVOTĀJI” atkārtota pilnsapulce 2017

24.11.2017 Paziņojums par politiskās partijas ”APVIENĪBA IEDZĪVOTĀJI” atkārtotu pilnsapulci

”APVIENĪBA IEDZĪVOTĀJI” pilnsapulce 2017

06.11.2017 Paziņojums par politiskās partijas ”APVIENĪBA IEDZĪVOTĀJI” pilnsapulci.

”APVIENĪBA IEDZĪVOTĀJI” atkārtota pilnsapulce 2016

08.11.2016 Paziņojums par politiskās partijas ”APVIENĪBA IEDZĪVOTĀJI” pilnsapulces sasaukšanu.

”APVIENĪBA IEDZĪVOTĀJI” pilnsapulce 2016

16.10.2016 Paziņojums par politiskās partijas ”APVIENĪBA IEDZĪVOTĀJI” pilnsapulces sasaukšanu.