Induli, esi taču beidzot “vecis” un atkāpies!

Prieks, ka arī mūsu novadniece, rakstniece Nora Ikstena paudusi savu viedokli par Ikšķiles novada domes priekšsēdētāja Induļa Trapiņa atbilstību amatam un pieprasa mēra atkāpšanos.
LTV raidījums “De facto” ziņoja, ka tiek pieļauti vairāki pārkāpumi saistībā ar nelegālu būvniecību Ikšķiles novada domes priekšsēdētāja Induļa Trapiņa ģimenei piederošajā īpašumā Ikšķiles novada teritorijā.
Nora raksta: “Man bija tāds kauns par Trapiņu ģimeni, īpaši laikā, kad cilvēki neticamos apstākļos godīgi dara savu darbu. Mēs Ikšķili esam daudzinājuši visā Latvijā un pasaulē kā radošās gaismas, kultūras vietu, piešķiram nozīmīgāko balvu literatūrā – Soduma balvu. Ikšķile ir droša, skaista vieta. Bet izrādās, ka mēra ģimenei bijušas citas intereses, es arī domāju, ka Indulim Trapiaņam nevajadzētu galīgi zaudēt seju un pēc notikušā godīgi atkāpties”.
Vairāki Ikšķiles novada domes deputāti vērsušies ar iesniegumu Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā (VARAM), lūdzot pārbaudīt notikušo darījumu. VARAM pieprasījis papildu dokumentāciju, ko cer sagaidīt nākamās nedēļas laikā.